• +48 662318791
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Gdyby nie pasja do jedzenia oraz gotowania, z pewnością zajęlibyśmy się zawodowo inną dziedziną. Jednak to ona skłoniła nas, by w 2020 roku rozpocząć kolejny etap. Na zdrowie to firma skupiona na dostarczaniu klientom diety pudełkowej, która jest nie tylko korzystna dla organizmu, ale i obfitująca w smaki.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim stawianie Klienta i jego potrzeb zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też nasz catering dietetyczny skierowany jest także do osób z chorobami autoimmunologicznymi. Tworzone przez nas diety odpowiedzą na zapotrzebowanie Klientów zmagających się z nadciśnieniem, chorobami serca, czy problemami z tarczycą. Wiemy jak ważne w leczeniu jest odpowiedni dobór diety i zbilansowanie posiłków, dlatego tworzony przez nas jadłospis każdorazowo konsultujemy ze lekarzami specjalizującymi się w danych dziedzinach oraz dietetykami medycznymi. Dzięki temu masz pewność, że jedzenie, które Ci dostarczymy jest smaczne oraz korzystne dla Twojego organizmu.

Nasz biznes prowadzimy na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej ze szczególnym uwzględnieniem Konstancina Jeziorna, Otwocka, Józefowa, Karczewa oraz linii Otwocka. Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

catering na zdrowie Warszawa